01.11.2020r.

XXXI Niedziela Zwykła

Uroczystość Wszystkich Świętych.

1.11.2020 r.

• W ubiegłym tygodniu zmarł nasza Parafianka: śp. Marianna Trafisz z Gołębiowa. Pogrzeb odbył się przedwczoraj, w piątek. Zmarłą polećmy miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…
  • Weszliśmy już w czas zimowy  Msze św. w naszym kościele będą odprawiane w dni powszechne o godz. 16.00.
  • W dzisiejszą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. W myśl listu ks. Bpa nie będzie Mszy św. na cmentarzu. Zachowamy niedzielny porządek Mszy św., natomiast zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 12.00. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  • Wierni, którzy nawiedzą Kościół w Uroczystość Wszystkich Świętych po południu i przez cały następny dzień, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który można ofiarować za zmarłych. Można taki odpust uzyskać tylko jeden raz w ciągu dnia. Należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i dowolną modlitwę w intencji Ojca św., a także być w stanie łaski uświęcającej.
  • Jutro, w poniedziałek 2 XI, jest „Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych” czyli „Dzień Zaduszny”. Msza św. o godz. 16.00.
  • Najbliższy piątek to Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30 Msza św. w intencji Czcicieli Serca Pana Jezusa o godz. 16.00.
  • A Czcicieli Najświętszego Serca Maryi zapraszam  na Mszę Świętą w pierwszą sobotę na godzinę 8.00.