03.05.2020 r.

IV NIEDZIELA  WIELKANOCY  3.05.2020 r.

  1. Zgodnie z nowymi rządowymi zasadami ochrony podczas stanu epidemii, od 20.04.2020 r. powiększona została liczba wiernych podczas nabożeństw w kościołach. Obecnie, w budynku naszego kościoła, przebywać może nie więcej niż 35 osób, nie licząc księdza i asysty.  Pierwszeństwo mają osoby z rodziny zamawiającej daną mszę św. Wszystkie osoby muszą mieć założoną maskę zakrywającą nos i usta. Tylko ksiądz podczas odprawiania mszy św. może zdjąć maskę.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję za taką troskę o Parafię, w tej tak trudnej dla wszystkich sytuacji. Dziękuję ofiarodawcom , za złożone ofiary poprzez przelew bankowy. Numer konta bankowego naszej Parafii można znaleźć na stronie internetowej w zakładce „Kontakt”. Dziękuję za posprzątanie kościoła przez drugi zespół z Krześniakowa przy drodze do Warki. W tym miesiącu dbają  o to mieszkańcy z Krześniakowa przy drodze do Wrociszewa.
  1. Przypominam, że wszystkie zamówione msze św. są odprawiane zgodnie z kalendarzem intencji. Rodzinę zamawiającą zapraszam do kościoła (nie więcej niż 35 osób. Jeżeli rodzina nie może przybyć, można intencję przekazać telefonicznie, a ofiarę wpłacić na konto parafialne pisząc datę i godzinę odprawionej mszy św. 
  1. W piątek, 1 maja, zaczęliśmy odprawianie nabożeństw majowych. W dzień powszedni nabożeństwa będą odprawiane w kościele, przed mszą św. godz. 16.30. W niedzielę nabożeństwo będzie po mszy św. o godz. 9.00. Zakończyliśmy nowennę o deszcz. Dziękujemy Panu Bogu ze zesłał nam ten ożywczy dar, Dalej trwajmy na modlitwie w swoich domach, aby Pan Bóg nam błogosławił i bronił do różnych nieszczęść.
  1. Nasz Biskup, Ks. Kardynał Kazimierz Nycz ogłosił w tym tygodniu, że odwołuje uroczystość beatyfikacji Ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego, która miała się odbyć 7 czerwca. Nowy termin zostanie ustalony i ogłoszony po zakończeniu stanu epidemii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.