08.10.2023r.

XXVII  NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.10.2023 r.

1. W niedzielę Nabożeństwo Różańcowe odprawiane jest po Mszy Św. o godz. 9.00 w tygodniu po Mszy Świętej o 17.00

2. Dziś dzieci I Komunijne na Mszy Św. o godz. 12.00 otrzymają różance.

3.  W sobotę jest Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy o nauczycielach, wychowawcach i wszystkich pracownikach naszej szkoły, którzy obchodzą swoje doroczne święto. Wspierajmy ich naszą życzliwością, okazujmy wdzięczność za ich ciężką pracę i otaczajmy płynącą z serca gorącą modlitwą. Módlmy się też za naszych zmarłych nauczycieli i wychowawców oraz zmarłych pracowników naszych szkół

4. W niedzielę za tydzień, będziemy przeżywali XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „ Jan Paweł II cywilizacja życia ”. Jest to okazja do dziękczynienia Bogu za wspaniałego, świętego człowieka, jakim był Karol Wojtyła. W Dzień Papieski, jak co roku, zbieramy do puszek ofiary na stypendia dla zdolnej młodzieży z małych miejscowości mając nadzieję, że w ten sposób budujemy najpiękniejszy, żywy pomnik Papieża Polaka.

5.. W związku ze zbliżającym się Dniem Zadusznym, na stoliku pod filarem rozłożone są kartki do wpisywania wypominków. Wypominki przyjmuję w zakrystii – po każdej Mszy Świętej.