09.08.2020r.

XIX Niedziela Zwykła

9.08.2020 r.

1. Serdecznie dziękuję, Panu Stanisławowi Bysiak za postawienie ściany w kotłowni. Dziękuję za kwiaty przed ołtarzami w kościele młodej parze Danielowi i Magdalenie  Stańczyk. Dziękuje panu Jerzemu Napiórkowskiemu za opryskanie herbicydem kostki wokół kościoła
  2. Kontynuujemy odprawianie dodatkowej Mszy świętej w każdą niedzielę o godz.12:00.
  3. W związku ze znaczącym wzrostem zakażeń koronawirusem COVID-19 przypominamy, że podczas udziału w Mszach świętych oraz nabożeństwach zachowujemy ostrożność i zalecenia bezpieczeństwa epidemicznego. Mamy nałożone maseczki, dezynfekujemy ręce i zachowujemy odpowiednie odległości.
  4. W ubiegłym tygodniu gościliśmy pielgrzymów, uczestników Między-narodowej Pielgrzymki Tradycjonalistów oraz pielgrzymów, księży przewodników z Pielgrzymki Drohiczyńskiej.
  5. Miałem kontakt z organizatorami Pielgrzymki Praskiej. W tym roku, ze względu na epidemię będzie szła tylko mała, ograniczona grupa pielgrzymów w liczbie ok. 50 osób. To wszystko będzie miało miejsce dopiero 17 sierpnia, czyli w poniedziałek po przyszłej niedzieli.
  6. W tę sobotę, 15 sierpnia, obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej – Matki Bożej Zielnej. Poświęcenie wiązanek kwiatów i ziół na każdej mszy św. Msze św. tego dnia odprawiane są wg porządku niedzielnego. 900, 1100, 1200.
  7. W tamtym tygodniu była taca inwestycyjna. Ofiarę którą złożyliście na inwestycje wyniosła 1586,52 zł. Bóg zapłać za ofiarność/.