09 lutego 2020

1. Serdecznie dziękuję Zespołowi pań  z Brzezinek, za sprzątnięcie  kościoła, i przed kościołem.
  2. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii, za szybkie i bardzo sprawne rozebranie dekoracji świątecznych w kościele w ubiegłym tygodniu.
  3. Przypominam, że  termin spotkania kandydatów do bierzmowania to  piątek 28 lutego godzina 17.00 . Zapraszam.
  4. We wtorek, 11 lutego, Kościół oddaje cześć NMP z Lourdes. Tego dnia obchodzony jest XXVIII Światowy Dzień Chorego pod hasłem: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię » (Mt 11,28).  ” . Również w naszej parafii pragniemy spotkać się z chorymi na Mszy św. sprawowanej specjalnie w intencji wszystkich chorych, cierpiących i będących w podeszłym wieku. Na godz. 1000zapraszamy na Mszę św. i specjalne modlitwy za chorych zanoszone przez wstawiennictwo Matki Bożej z Lourdes. Starsi i chorzy będą mogli przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych. Nabożeństwo zakończy indywidualne Błogosławieństwo Najśw. Sakramentem. Serdecznie apelujemy o pomoc w dotarciu do świątyni naszym chorym i niepełnosprawnym. Zainteresujmy się, czy możemy komuś pomóc?
  5. Arcybiskup Warszawski Kardynał Kazimierz Nycz zaprasza do udziału w uroczystościach beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7 czerwca br. o godzinie 12.00 na Placu Marszałka  Józefa Piłsudskiego. Chętni parafianie którzy chcieli by wziąć udział w tak donośnej chwili proszeni są o zgłoszenie się do ks proboszcza w celu zamówienia kart wstępu.