16.05.2021 r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

16.05.2021 r.

1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.

2  Dziękuję mieszkańcom z Krześniakowa przy drodze do Wrociszewa za posprzątanie kościoła.

3.Przez cały maj codziennie, W dni powszednie o godz.: 1730  a w niedzielę po mszy o godzinie 900  zapraszamy na nabożeństwo majowe.

4. Trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. Przypominam o obowiązku odbycia Spowiedzi Wielkanocnej do uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Każdego dnia przed nabożeństwem majowym jest możliwość przystąpienia do Spowiedzi Św.

6. Pragną zawrzeć związek małżeński: Jarosław Sosnowski kawaler z parafii tutejszej i Natalia Domeradzka panna z par Magnuszew

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.