16.08.2020r.

XX Niedziela Zwykła

16.08.2020 r.

1. Dziękuję za pomoc w rozładowaniu kostki – użyczenie wózka widłowego Panu Arturowi Wasiakowi.
  2. Jutro gościmy Pielgrzymkę Pomocników Matki Bożej. Jak już zapowiadałem, w tym roku, ze względu na epidemię będzie szła tylko mała, ograniczona grupa pielgrzymów w liczbie ok. 50 osób razem z księżmi i ze służbami. Około 1825 odprawią Msze w naszym kościele potem udadzą się na spoczynek.
  3. Kontynuujemy odprawianie dodatkowej Mszy świętej w każdą niedzielę o godz.1200.
  4. W związku ze znaczącym wzrostem zakażeń korona wirusem COVID-19 przypominamy, że podczas udziału w Mszach świętych oraz nabożeństwach zachowujemy ostrożność i zalecenia bezpieczeństwa epidemicznego. Mamy nałożone maseczki, dezynfekujemy ręce i zachowujemy odpowiednie odległości.
  5. Po mszy świętej  przed kościołem, jak zapowiadałem w tamtym tygodniu, będą zbierane ofiary do puszki dla poszkodowanych w Bejrucie. Dziękuje za wszelkie wsparcie. Pieniądze będą wpłacone na specjalne subkonto Caritas.