19.03.2023r.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

19.03.2023 r.

1. W ubiegłym tygodniu w środę zmarł: śp. Henryk Potyralski z Rytomoczydeł. Pogrzeb odbył się w sobotę,. Zmarłego polećmy miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…

2.  W czwartek w naszej Parafii mieliśmy kolejne święto. Przyjechał i udzielił naszej młodzieży sakramentu bierzmowania J. E. Ks. Kardynał Kazimierz Nycz. Dziękuję za wszelką pomoc przy przygotowaniu tej uroczystości.

3. Serdecznie dziękuję za sprzątnięcie kościoła w środę,  młodzieży i rodzicom przygotowujących się do sakramentu bierzmowania a w sobotę mieszkańcom z Rytomoczydeł.

4. Droga Krzyżowa odprawiana jest w piątki o godz. 17.30. Gorzkie Żale odprawiamy w każdą niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.00. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać, raz w tygodniu, odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5. W sobotę, 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

6. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać tak jak co roku u zbierających po wsiach .

7.