20.02.2022r.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

20.02.2022 r.

1. Dziękuje mieszkańcom z Brzezinek za posprzątanie kościoła
  2. Od 26 lutego do 4 marca nawiedzi naszą parafię  Cudowny obraz Matki Bożej Łaskawej „Łamiącej strzały”- obraz Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy. Zapraszam parafian i gości do gorliwej modlitwy o uwolnienie nas od kłótni, zawiści i nadmiaru złości. Powitanie w sobotę o godzinie 16,30. Msza o godzinie 17.00. Bezpośrednio po mszy prelekcja o historii obrazu. Szczegółowy program  odnajdziemy na plakacie.
  1. Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkanie w tę sobotę, 26 lutego. Zaczniemy Mszą o 17.00 a potem zostaniemy na prelekcji.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.