21.06.2020r.

XII Niedziela Zwykła

21.06.2020 r.

1. Serdecznie dziękuję Parafianom z Nowej Wsi przy kościele za sprzątnięcie świątyni.
  2. W najbliższy piątek kończy się rok szkolny. Ze względu na zagrożenie epidemiczne nie będzie wspólnej mszy św. dla uczniów naszej Szkoły Podstawowej. Uczniowie udają się bezpośrednio do szkoły, zgodnie z ogłoszeniami Pani Dyrektor. Wszystkich uczniów zapraszam na msze św. niedzielne.
  3. Przypominam, że obecnie nie ma już żadnych limitów co do liczby osób uczestniczących we mszy św. wewnątrz kościoła oraz na zewnątrz. Wewnątrz kościoła nadal obowiązuje zasłanianie nosa i ust maseczkami i zalecane jest też zachowywanie dystansu pomiędzy osobami.
  4. Nabożeństwa Czerwcowe w dzień powszedni są odprawiane przed mszą św. wieczorną czyli godz. 16.30.  W niedzielę, nabożeństwo jest odprawiane po mszy św. o godz. 9.00.