23.06.2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

23.06.2024 r.

  1. „Kim dla mnie jest Jezus Chrystus?” – to pytanie winno nam towarzyszyć zawsze i wszędzie. A razem z nim właściwa odpowiedź, że jest On naszym Panem, Mistrzem i Mesjaszem. Rozpoczynający się czas wakacji i urlopów staje się wspaniałą okazją, aby o tym zaświadczyć. Prośmy, by nie zabrakło nam w tym wiary i odwagi…
  2. Przeżywamy dzisiaj pierwszą wakacyjną niedzielę, przypada dzisiaj także Dzień Ojca. Naszym tatusiom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  3. Każdego czerwcowego wieczoru po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa.
  4. Jutro przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. To poza Jezusem i Jego Matką, Maryją, jedyny święty, którego czcimy ziemskie narodziny. Przez jego wstawiennictwo pragniemy modlić się o łaskę bycia wiarygodnym świadkiem Jezusa Chrystusa.
  5. Natomiast w sobotę, 29 czerwca, świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary, na których opiera się cała nasza kościelna wspólnota.
  6. Dziękuję  Kamilowi i Karolinie Wilewskim, Bernadecie SOBCZAK wraz z współpracownikami za sprzątniecie  kościoła i skoszenie trawy wokół kościoła.
  7. W tym tygodniu będą wykonane prace przy kaplicy- wycinka drzew.
  8. Kończy się miesiąc czerwiec, dlatego proszę panie zbierające na elewacje kościoła o przejście w celu zebrania drugiej składki.
  9. Życzliwością i modlitwą pragniemy otoczyć wszystkich obchodzących w rozpoczynającym się tygodniu swoje osobiste uroczystości. Pamiętamy o naszych zmarłych, zwłaszcza o zmarłych ojcach, polecając ich nieskończonemu miłosierdziu Boga…

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.