24.05.2020r.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 24.05.2020 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję za taką troskę o Parafię, w tej tak trudnej dla wszystkich sytuacji. Dziękuję za sprzątniecie kościoła Parafianom z Krześniakowa przy drodze do Wrociszewa.
  2. Nabożeństwa majowe  odprawianie są w dzień powszedni w kościele, przed mszą św. godz. 16.30, w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00
  3. Rozpoczęliśmy już Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowennę odmawiamy podczas Nabożeństwa Majowego.
  4. Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św., która miała się odbyć na początku maja , w porozumieniu z Rodzicami została przeniesiona . Czworo dzieci przyjmuje Komunie indywidualnie  podczas Mszy świętej w soboty a dziesięcioro 11 czerwca w Boże Ciało o godzinie 12,00. Nowy termin Rocznicy ustaliłem z Rodzicami na 13 czerwca o godzinie 10,00.
  5. Z okazji pięknego Dnia Mamy, który obchodzimy we wtorek, i Dnia Taty, który też się zbliża, ja również składam wszystkim Mamom i Tatusiom najlepsze życzenia. Niech ich codzienny, ciężki trud przyniesie jak najpiękniejsze owoce i satysfakcję z rosnącej dojrzałości i mądrości ich dzieci.
  6. Zbliża się termin zakończenia czasu komunii wielkanocnej, którą pragniemy poprzedzić spowiedzią. W tym roku ten czas kończy się w niedzielę 7 czerwca. Ponieważ w tym roku musieliśmy z powodu epidemii odwołać rekolekcje i dzień spowiedzi proponuję czas spowiedzi zorganizować w następujący sposób:
  7. Zapraszam na spowiedź Parafian wieczorem, w sobotę 30 maja  w godzinach od 19.15 do 21.00. będzie dwóch księży: ks. Proboszcz oraz drugi, zaproszony ksiądz. Zapraszamy.  Można przychodzić o dogodnej porze w tym czasie. Oczekując na spowiedź zachowujemy dystans 2 metrów pomiędzy osobami. Nos i usta zakrywamy maseczką. W konfesjonale jest folia, która będzie dezynfekowana.

Dyżur trwa od 19.15 do 21.00