26.04.2020 r.

III NIEDZIELA  WIELKANOCY  26.04.2020 r.

  1. Zgodnie z nowymi rządowymi zasadami ochrony podczas stanu epidemii, od 20.04.2020 r. powiększona została liczba wiernych podczas nabożeństw w kościołach. Obecnie, w budynku naszego kościoła, przebywać może nie więcej niż 35 osób, nie licząc księdza i asysty.  Pierwszeństwo mają osoby z rodziny zamawiającej daną mszę św. Wszystkie osoby muszą mieć założoną maskę zakrywającą nos i usta. Tylko ksiądz podczas odprawiania mszy św. może zdjąć maskę.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję za taką troskę o Parafię, w tej tak trudnej dla wszystkich sytuacji. Dziękuję ofiarodawcom , za złożone ofiary poprzez przelew bankowy. Numer konta bankowego naszej Parafii można znaleźć na stronie internetowej w zakładce „Kontakt”.
  1. Przypominam, że wszystkie zamówione msze św. są odprawiane zgodnie z kalendarzem intencji. Rodzinę zamawiającą zapraszam do kościoła (nie więcej niż 35 osób. Jeżeli rodzina nie może przybyć, można intencję przekazać telefonicznie, a ofiarę wpłacić na konto parafialne pisząc datę i godzinę odprawionej mszy św. 
  1. W piątek, 1 maja, rozpoczynamy odprawianie nabożeństw majowych. W dzień powszedni nabożeństwa będą odprawiane w kościele, przed mszą św. godz. 16.30. W niedzielę nabożeństwo będzie po mszy św. o godz. 9.00.
  1. Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski w tym roku przeniesiona jest z powodów liturgicznych na sobotę 2 maja. Msze św. o godz. 8.00, 17.00 i 17.30.
  1. Najbliższy piątek to też Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź 15 min przed każdą Mszą Świętą. W kolejce zachowujemy odstęp 2 metrów od pozostałych osób. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.