05.stycznia.2020

1. Dziś   I niedziela  m-ca – niedziela adoracyjna.  Po  Mszy o godz. 900  będzie  wystawiony  Pan Jezus Eucharystyczny.

2. W poniedziałek  przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwane świętem Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy.  Poświęconą  kredą  naznaczymy  swoje  mieszkania  świętymi  znakami,  by w ten widoczny sposób  dać  świadectwo  swojej  przynależności  do wspólnoty Świętego Kościoła. Kreda do nabycia przed każdą Mszą św. Już po raz kolejny odbędzie się Orszak Trzech Króli w Warce.   Przejście orszaku ulicami miasta do żłóbka na Rynek warecki.  Zapraszamy.

3. Dziękuję paniom z Gołębiowa za posprzątanie kościoła.

4. Plan kolędy w tym tygodniu

Wtorek 7 I godzina 17 30 Instytut 31 + 25
Środa 8 I godzina 9 00 Brzezinki
Czwartek 9 I godzina 17 30 Instytut 30 i domki
Piątek 10 I godzina 17 30 Nowa Wieś przy kościele
Sobota11 I godzina 9 00 Nowa Wieś od  p Kostaniak + p Krzyżanowscy

Osoby które z różnych względów nie mogły być obecne w domach w czasie kolędy, mają możliwość zaprosić ks. w sobotę 18 stycznia.