08.11.2020r.

XXXII Niedziela Zwykła

8.11.2020 r.

W obecnej sytuacji epidemicznej limit liczby wiernych w kościele wynosi ok. 36 osób. Pierwszeństwo mają osoby z rodziny zamawiającej daną mszę św.

Przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa w czasie pobytu w kościele. Tylko ksiądz jest zwolniony z tego obowiązku i to tylko w czasie sprawowania obrzędów liturgicznych. Przebywając w kościele starajmy się zachować również bezpieczną odległość od pozostałych osób – przynajmniej 2 m.

Aktualna jest dyspensa ks. Arcybiskupa  dla  dzieci i  starszych od obowiązku uczestniczenia w mszy św. w niedziele i święta nakazane. W takiej sytuacji należy skorzystać z transmisji mszy św. w mediach.

Osoby, które nie będą mogły przyjść na msze św. w niedziele proszę o przekazywanie ofiar na tacę przelewem na konto. Dziękuję wszystkim za okazywaną już wcześniej w ten sposób troskę o Parafię, i tym którzy teraz zamierzają to kontynuować.

W środę, 11-ego listopada, obchodzimy Święto Niepodległości w 102-a rocznicę odzyskania przez Polskę wolności po 123 latach zaborów. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w naszym kościele  wtorek o godzinie 16.00.

W najbliższy  piątek spotkanie kandydatów nie odbędzie się . Proszę tego dnia pobrać z naszej strony materiały dotyczące spotkania .

Nowy kalendarz intencji na rok 2021 został  otwarty.