13.06.2021r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

13.06.2021 r.

Serdecznie dziękuję Panu Jerzemu Napiórkowskiemu za oprysk kostki przeciw chwastom.

Pragnę podziękować Panu Rafałowi Sobczakowi z Nowej Wsi: za wykoszenie chwastów w rowie przy drodze.

Dziękujemy serdecznie Panom Szymonowi Cieślakowi i Kamilowi Stańczykowi za naprawę kranu przy garażu, którego używamy gdy potrzebna jest woda w kościele.

Już od niedzieli 13 czerwca – zgodnie z zapowiedziami rządu – wierni będą mogli zająć połowę miejsc w świątyni. W praktyce kościoły będą otwarte dla jeszcze większej liczby osób – do limitu nie będą bowiem wliczane osoby w pełni zaszczepione. Kolejne luzowanie obostrzeń zapowiedziano na 26 czerwca. Wtedy w kościołach zajętych będzie mogło być 75 proc. miejsc (nadal nie wliczając w to osób w pełni zaszczepionych).