13.09.2020r.

XXIV Niedziela Zwykła

13.09.2020 r.

1. Serdecznie dziękuję, za sprzątnięcie  kościoła.
  2. Jutro jest Święto Podwyższenia Krzyża.
  3. Nowy cykl Kursu Przedmałżeńskiego rozpoczyna się w Warce jutro, w poniedziałek, 14 września. Spotkania będą się odbywały przez 10 kolejnych poniedziałków, o godz. 19.00. Obecny kurs odbywać się będzie w tzw. „dużym kościele” św. Mikołaja w Warce. Należy zakładać maseczki.
  4. „Marsz dla Życia i Rodziny” odbędzie się w Warszawie w przyszłą niedzielę pod hasłem „Wspólnie brońmy rodziny”. Marsz wyruszy o godz. 12.00 z Placu Zamkowego i będzie zorganizowany w reżimie epidemicznym.
  5. Burmistrz Gminy Warka przypomina o Powszechnym Spisie Rolnym, który trwa już od 1.IX do 30.XI na terenie całego kraju. Wszystkie informacje o gospodarstwie rolnym, przekazane podczas spisu są objęte tajemnicą statystyczną.

Aby wziąć udział w spisie rolnym ja lepiej jest dokonać samo-spisania przez Internet na stronie: spisrolny.gov.pl

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą spisać się telefonicznie dzwoniąc na Infolinię Spisową.  Można też skorzystać z punktu spisowego w Urzędzie Gminy Warka.

Osoby, które nie spiszą się same, odwiedzi Rachmistrz Spisowy, który wyruszy w teren od 1 października.

Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych.