15.11.2020r.

XXXIII Niedziela Zwykła

15.11.2020 r.

1. Serdecznie dziękuję, za sprzątnięcie  kościoła,
  2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla kończącą rok kościelny. Po mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa. Odmówimy też Akt Poświęcania Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu w to święto, można uzyskać odpust zupełny na zwykłych warunkach.
  3. Podczas mszy św. o godz. 12.00, w przyszłą niedzielę Chrystusa Króla, podziękujemy Panu Bogu za tegoroczne plony naszych sadów i pól, za uchronienie od kataklizmów i złych skutków anomalii pogodowych. Pamiętajmy, abyśmy nie tylko błagali Boga o błogosławieństwo, pomyślność, ochronę i ratunek ale pamiętajmy też Panu Bogu też za wszystko uczciwie dziękować!
  4. Bardzo dziękuję za ofiary na parafię, które w tym tygodniu wpłynęły na Konto parafialne i wszystkie ofiary składane bezpośrednio, tak potrzebne w obecnej sytuacji gdy mamy obecnie mały limit wiernych w kościele 1 osoba na 15 m2. Osoby, które nie mogą przyjść na msze św. w niedziele mogą przekazywać ofiary na tacę przelewem na konto bankowe.