15 grudnia 2019r.

W sobotę 21 grudnia rozpoczniemy adwentowy dzień skupienia, nasze bezpośrednie przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi: o godz. 900   i o 1100. Rekolekcję będzie głosił ks. Bogusław Jankowski dyrektor domu rekolekcyjnego w Konstancinie „Dobry zakątek”.

W tym czasie będziemy mieli gości z dekanatu księży którzy będą wam służyć spowiedzią. Spowiedź św. : od 830 i od 1030. Zachęcamy do uczestnictwa! Korzystajmy w tym okresie z sakramentu pokuty i pojednania. Jest to dogodny czas. Nie odkładajmy Spowiedzi na ostatnią chwilę przed świętami. Niech jak najwięcej osób skorzysta z tego świętego czasu łaski.Proszę osoby które ubierały szopkę w ubiegłych latach o podjęcie odpowiednich kroków w celu złożenia szopki.

Proszę o przywiezienie choinek , ustawienie i przybranie ich. Proszę o włączenie się rodziców dzieci które przygotowują się do I komunii św.

Dziękuję paniom które ostatnio sprzątały kościół.

Opłatki można nabywać w zakrystii.