27.09.2020 r.

XXVI Niedziela Zwykła

27.09.2020 r.

1. W ten czwartek, 1 października, rozpoczynamy odprawianie październikowych Nabożeństw Różańcowych. Będą one odprawiane w dni powszednie o godz. 16.30 w  kościele.
  2. Msza św. WYPOMINKOWA za miesiąc październik odprawiona zostanie w ten piątek, o godz. 17.00 rano.
  3. Jak co roku zapraszam dzieci ze wszystkich klas do pomocy w odmawianiu różańca od poniedziałku do piątku.
  4. W niedzielę Nabożeństwo Różańcowe odprawiane będzie po mszy św. o godz. 9.00.
  5. Ten piątek to Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź, w kościele, od godz. 16.00.
  6. Zebranie Rodziców kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 18.00 w kościele.
  7. Za tydzień Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkanie  w sobotę o godz. 18.00, w obydwu grupach razem, w  kościele.
  8. W związku ze zbliżającym się Dniem Zadusznym, na stoliku pod filarem rozłożone są już kartki do wpisywania wypominków. Wypominki przyjmuję w zakrystii. Przypominam, że za zmarłych poleconych w wypominkach w naszej Parafii, odprawiana jest raz w miesiącu Msza św. z czytaniem imion i nazwisk zmarłych. Wypominki odczytywane są również podczas procesji na cmentarzu w dniu 1 listopada.
  9. Za tydzień w pierwsza niedziele października będzie Można zamawiać Msze św. na przyszły rok. Proszę pomyśleć o terminach szczególnie gdyby ktoś chciał msze gregoriańskie

Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o mnie na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymałem.