28.08.2022r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

28.08.2022 r.

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii
  2. W czwartek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. Na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona w czwartek w kościele o godz. 9.00. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwa wynagradzające w poszczególne dni.
  4. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.
  5. W pierwszą sobotę Msza święta Koła Żywego Różańca o godzinie 8 .00
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka na tacę przeznaczona będzie na inwestycje
  7. W ciągu tygodnia można zamawiać Msze św, są wolne intencję nawet niedzielne
  8. W piątek 2 września pragnę odwiedzać, z Komunią Święta, w I piątki miesiąca, chorych parafian, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Osoby pragnące odwiedzin I piątkowych proszę zgłaszać do mnie.
  9. W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna.
  10. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Jasnogórskiej Pani.