4.10.2020r.

XXVII Niedziela Zwykła

4.10.2020 r.

1.Dziękuję za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii,  do nabożeństw różańcowych i za wszelkie posługi liturgiczne w minionym tygodniu.

2.Zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30. Za odprawienie nabożeństwa różańcowego można zyskać odpust zupełny. W niedzielę Nabożeństwo Różańcowe odprawiane jest po mszy św. o godz. 9.00.

3.Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje w  naszej parafii.

4.Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna.

5.W środę przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Jest to święto Róż Różańcowych. Zapraszam więc wszystkich członków żywego różańca na Mszę św. i nabożeństwo Różańcowe

6.W sobotę o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

7.W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy „Dzień Papieski” pod hasłem: „Totus Tuus”. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na Papieski Fundusz Stypendialny.

8.Na ołtarzach bocznych znajdują się kartki wypominkowe, które można zabierać, aby na nich wypisywać zmarłych, których polecać będziemy Bogu we wspólnej modlitwie wypominkowej w miesiącu listopadzie. Proszę o czytelne wypełnianie kartek. Karty z wypominkami składamy w zakrystii.

9.Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość i troskę o mnie na plebanii. Dziękuję za wszelkie dary, które otrzymałem.